Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Без перебільшення, ліс – наше найбільше природне багатство, а ще екологічна безпека, основа економічної стабільності…»

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Сумщини!

Прийміть найщиріші вітання від імені депутатів Сумської обласної ради з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу.

Без перебільшення, ліс – наше найбільше природне багатство. А ще екологічна безпека, основа економічної стабільності. Бережуть, примножують, дбайливо і раціонально використовують цей безцінний національний скарб працівники лісогосподарських підприємств, що підпорядковані Сумському обласному управлінню лісового та мисливського господарства й ОКАП «Сумиоблагроліс».

Хочу висловити їм особливу подяку за вірність професії, невтомну і наполегливу працю при відновленні лісового фонду рідного краю. Адже сьогодні, як ніколи, важливо примножувати лісові насадження, аби зберегти їх для прийдешніх поколінь.

Низький уклін ветеранам галузі, які доклали чимало зусиль та енергії для охорони і захисту лісів, а нині займаються просвітницькою діяльністю.

Сердечно зичу всім лісівникам області, їхнім родинам міцного здоров’я і щастя, добра і достатку, невичерпної енергії та успіхів. Нехай над нашими лісами буде мирна неба синь!

Зі щирою повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.