На Сумщині вже можливі й заморозки…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА повідомляв, що перша частина нинішнього тижня – це вереснева теплінь, а друга його половина – зниження температури…

18-20 вересня 2020 року відбудеться вторгнення арктичного повітря на терени області.

Удень температура знизиться до плюс 10-17 градусів, а вночі до +5 - +8 градусів. А в деяких районах області вона опуститься і нижче – тому місцями можливі навіть заморозки.

Сьогодні ввечері, 17 вересня 2020 року, з переходом у ніч 18 вересня 2020 року очікуються опади.

Температура вночі опуститься до +8-+9 градусів, а вдень вона підніметься до 10-12 градусів тепла…

На світлині: заморозок у вересні 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.