Погода на Сумщині з 7 по 13 вересня 2020 року: осінь набирає обертів…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 31 серпня по 6 вересня 2020 року була вереснева спекою.

Удень температура сягала вище +30, а вночі – від +18 до +20 градусів.

Правда, під кінець градусів вона спаде на кілька градусів.

Наступний тиждень теж буде теплим і сонячним. На його початку вона сягатиме до +30 градусів, потім почне знижуватися, і на кінець тижня вже буде дещо вища за 20 градусів тепла вдень.

Вночі температура складатиме від +13 до +17 градусів.

У вівторок можливі опади.

Сильних поривів вітру протягом тижня не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть до 14-15 м/с.

На світлині: осінь 2020 року вступила в свої права.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.