Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Ми завжди будемо пам'ятати героїв-визволителів і їх подвиг, як і подвиг героїв сьогодення, які борються за нашу незалежність на сході країни»

Дорогі сумчани!

Від імені депутатського корпусу обласної ради щиро вітаю жителів нашого улюбленого міста з днем його народження і 77-ю річницею визволення від нацистів!

Ми завжди будемо пам'ятати героїв-визволителів і їх подвиг. Так само, як і подвиг героїв сьогодення, що борються за нашу незалежність на сході країни. Я щиро співчуваю сім’ям загиблих і дякую за мужність усім військовим, що боронили і боронять Батьківщину.

У день народження Сум дякую тим, хто любить своє місто і працює на його добробут. Особливі слова вдячності – старшому поколінню, яке будувало Суми з любов'ю і передало свій досвід молоді.

Кожній родині зичу миру, здоров'я, добра, щастя і благополуччя.

З повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.