Новий потяг №21/22 «Харків –Трускавець» промчить майже без зупинок Сумщиною…

Ось що на своїй сторінці в Фейсбуці написав Дмитро Власенко:

«Укрзалізниця призначила новий поїзд №21/22 Харків — Трускавець. Поїзд курсуватиме з 10 вересня 2020 року по 22 жовтня, з’єднає Слобожанщину з курортами Львівщини й допоможе українцям розширювати географію подорожей.» https://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/524155/

АЛЕ у розкладі зупинок немає станції Конотоп, зате є Суми та Ворожба.

Зробило таку ганьбу керівництво пасажирського департаменту УЗ О.Толкачов та М. Пасічник, яких немає у соц.мережах.

Це можна вважати образою всього міста залізничників - міста Конотоп.

Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia Ivan Yuryk Vladyslav Kryklii Юрий Кисель

Станція Конотоп - це потужна вузлова станція, 90-тисячне місто. Що Ви робите взагалі? Людям нічим їхати!!!

Ігор Молоток Олександр Качура як нардепи, причетні до міста, окрім підготовки до місцевих виборів, Ви щось в плані поновлення сполучення можете зробити???

Правильно зазначив керівник "Громадського контролю УЗ" Віктор Гарвона: "Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia провайдер людських страждань".

Велике прохання до небайдужих мешканців Конотопа, які вже відчули відсутність нормального сполучення.

Телефонуймо на гарячу лінію УЗ за номером 0-800-50-3111 і вимагаємо ввести зупинку по станції Конотоп для потягу №21/22 Харків — Трускавець.

Також можна телефонувати на урядову лінію 1545.

P.S. Alexandr Krasnoshtan, якщо Ви якось спілкуєтесь з колишніми колегами, передавайте їм "привіт" з Конотопу. Цим діячам це так не минеться!

Максимальний репост. Не будьте байдужими, телефонуйте на гарячу лінію. Телефони вище».

Від інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) додамо, що в переліку станцій на Сумщині, де міг би зупинитися потяг також, окрім Конотопа, немає станцій Білопілля та Путивль, що в місті Буринь.

На світлині: станція Путивль, що в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.