Погода на Сумщині з 24 по 30 серпня 2020 року: літо закінчується…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 10 по 16 серпня 2020 року на небі світило сонце, опади майже не випадали.

Температура повітря вдень знижувалася до плюс 19-24 градусів, а вночі вона складала від +12 до +17 градусів.

Наступного тижня температура вдень вище +25 градусів не підвищуватиметься, а вночі вона опускатиметься до +14-+18 градусів.

Опади місцями можливі 25 та 26 серпня 2020 року.

Серпень вже впритул наблизився до вересня.

Тобто, незабаром літо змінить осінь…

Сильних поривів вітру протягом тижня не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть до 10-13 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

На світлині: Павловський парк у місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.