До ремонту дороги Буринь-Михайлівка-Миколаївка Буринська міська рада не має ніякого стосунку…

На офіційному сайті Буринської міської ради одна за одною з’являються інформації про причетність Буринської міської ради до ремонту дороги загального користування місцевого значення О190201 Буринь – Михайлівка – Миколаївка.

А тепер, шановні читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), уважно подивіться на цю світлину, яка зроблена сьогодні ввечері, 19 серпня 2020 року.

На ній чітко написано, що ремонт цієї дороги проводиться відповідно до реалізації всеукраїнської програми «Велике будівництво».

А ініціатором цієї програми є Президент України Володимир Зеленський.

І, звичайно ж, до виконання програми «Велике будівництво» Буринська міська рада немає ніякого стосунку…

Це нове окозамилювання жителів Буринської ОТГ від міських чиновників щодо їх «активності» в ремонті доріг на Буринщині…

Світлина Наталії Кузнєцової-Віноградової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.