Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Сумщина долучилась до розробки препарату проти COVID-19. Ми готові продовжувати боротьбу з вірусом…»

Сьогодні, 07 серпня 2020 року, голова Сумської обласної ради Володимир Токар підписав Меморандум про співробітництво та взаємодію між Україною, Корейською Республікою, Сполученими Штатами Америки, Республікою Польща, Ізраілем та Ірландією.

Метою цього Меморандуму є організація співпраці сторін щодо реалізації спільного проєкту створення міжнародного медичного кластеру на території України. Долучиться до нього і Сумщина. Діяльність сторін в рамках проєкту буде спрямована на посилення спільних спроможностей на розвиток української та світової системи охорони здоров’я, в тому числі у боротьбі з COVID-19 та наслідками його пандемії, а також на профілактику розповсюдження аналогічних вірусних захворювань у майбутньому, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

«Ми зараз повинні спрямувати свої зусилля на посилення вітчизняної системи охорони здоров’я, у тому числі і на боротьбу з коронавірусом. Бо вже щодня фіксуються нові антирекорди, - зазначив під час відео-конференції Володимир Токар. - У рамках цього проєкту Сумщина також може поділитися своїми здобутками. У Сумському обласному центрі служби крові першими в Україні розпочали масово тестувати населення на наявність антитіл до COVID-19. Також першими в Україні у нас розпочали забір плазми у тих, хто перехворів на коронавірус. Таким чином, Сумщина долучилась до розробки препарату проти COVID-19. Ми готові продовжувати боротьбу з вірусом. Тож із радістю підписуємо сьогодні цей документ і сподіваємось допомогти Україні і світу у боротьбі із пандемією».

Необхідність підписання Меморандуму між сторонами була досягнута завдяки переговорам на вищому рівні. У рамках спільної діяльності сторони зможуть проводити наукові розробки, залучати та безперешкодно постачати засоби індивідуального захисту від COVID-19, налагоджувати місцеве виробництво таких засобів, впроваджувати технологічні платформи кращої взаємодії наукових, громадських, медичних установ та органів влади, підтримати впровадження інноваційних технологій та рішень у галузі охорони здоров'я, в тому числі цифрове здоров'я, розвивати міжнародну співпрацю.

Окрім Сумської обласної ради від Сумщини до даного Меморандуму долучився Сумський державний університет та керівник проєкту створення міжнародного медичного кластеру в Сумській області Дмитро Живицький.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.