На станціях Конотоп, Путивль та Суми зупинятиметься потяг «Ужгород-Лисичанськ»

Як повідомила прес-служба залізниці, «Укрзалізниця» відкриває продаж квитків на п’ять поїздів у традиційні місця відпочинку українців.

Квитки можна купити через офіційний сайт компанії і в залізничних касах, передає сайт shans.com.ua.

Серед знову актуальних потягів є і поїзд, що проходить через сианції Путивль, Конотоп та Суми,№ 45/46 Ужгород - Лисичанськ.

Перший із відновлених потягів відправиться з Ужгорода 24 липня 2020 року, з Лисичанська – 26 липня 2020 року.

Зауважимо, що рейс відбуватимнться один раз на три дні…

На світлині: станція Путивль, що в місті Буринь, у липні 2020 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.