На Сумщині продовжують ремонтувати дороги державного значения…

Поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення Р-65 КПП «Миколаївка» - Семенівка-Новгород-Сіверський-Глухів-КПП «Катеринівка» на ділянці км 119+456 – км 134+863 та Т-25-03 Вільне - Кролевець на ділянці км 12+500 - км 24+453 триває.

Як повідомили в Службі автомобільних доріг у Сумській області, на дорозі Р-65 КПП «Миколаївка»-Семенівка-Новгород-Сіверський-Глухів-КПП «Катеринівка» ведуться роботи з укріплення узбіч, водовідведення, влаштування посадкових майданчиків та верхнього шару покриття.

На автошляху Т-25-03 Вільне - Кролевець уже завершено роботи з укладання верхнього шару покриття.

Планується влаштування узбіч і примикань та нанесення розмітки.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.