На Буринщині через буревії та град збитки складають 31,7 мільйона гривень

Відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств області щодо особливостей збиральної кампанії ранніх зернових і зернобобових культур на Сумщині та можливості вирішення питання фінансової компенсації втрати сільськогосподарських культур господарствами Буринського району, повідомив офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

Її провів голова Сумської ОДА Роман Грищенко.

«Значний вплив на розвиток нашої області має агропромисловий сектор, адже Сумщина – аграрний регіон. Тож ми з вами, кожен на своєму місці, маємо дбати про залучення інвестицій в область. Це не лише розвиток економіки регіону, а й створення нових робочих місць, добробут жителів Сумщини», – зауважив Роман Грищенко під час спілкування з керівниками сільськогосподарських підприємств області.

Аграрії розповіли про початок жнив, як вплинули цьогорічні кліматичні умови на урожайність зернових культур, про існуючі на сьогодні актуальні питання сільгоспвиробництва.

Особливе занепокоєння викликала ситуація в Буринському районі, де внаслідок буревіїв та граду у 7 господарств району загинуло більше 1 тисячі гектарів сільськогосподарських культур.

До слова, завдані збитки склали 31,7 мільйона гривень.

Роман Грищенко зауважив, що буде звертатися до центральних органів влади з питань щодо можливості надання державної фінансової компенсації понесених аграріями збитків…

Світлина Марії Безбородової (с.Успенка, Буринський район).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.