Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Вам належить авторство гарних облич міст і сіл, житлових будинків, унікальних споруд, які викликають захоплення»

Шановні зодчі Сумщини!

Від імені депутатів Сумської обласної ради щиро вітаю вас з професійним святом – Днем архітектора!

Ваша професія завжди викликає повагу та шану.

Адже саме вам належить авторство гарних облич міст і сіл, житлових будинків, унікальних споруд, які викликають захоплення.

Ваші сміливі, завдяки новітнім технологіям та оригінальним конструкторським рішенням, ідеї успішно втілюються в життя. Тож нехай вас завжди супроводжує натхнення, успіх, перемоги!

Зичу вам злагоди, міцного здоров’я, щастя, добра!

З повагою,

Володимир Токар, голова Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.