Президент України Володимр Зеленський оголосив догану Роману Грищенку, голові Сумської ОДА

Про це сьогодні, 1 липня 2020 року, на офіційному сайті глави держави з’явився відповідний Указ.

За його текстм стало відомо, що голові Сумської обласної державної адміністрації Роману Грищенку оголошено догану за «недоліки в роботі з добору кандидатур на посади керівників місцевих державних адміністрацій» (на світлині).

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА повідомляв, що Указ про призначення Романа Грищенка головою Сумської ОДА Президент України Володимир Зеленський підписав 11 березня 2020 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.