Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Молодість називають світанком життя…»

Шановні друзі – молоді за віком чи за станом душі!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради передаю вам палкий привіт і щирі вітання зі світлим, романтичним, запальним святом – Днем молоді.

Молодість називають світанком життя, бо саме у юні роки ми робимо перші кроки до знань, до професії, до визнання, до життєвих досягнень. Тож нехай на цьому шляху вам, молоді люди, таланить по-особливому, творчо й креативно здійснюються ваші мрії, обминають буревії і шторми!

Зичу всім міцного здоров’я, творчої енергії й позитивного неспокою, родинного благополуччя й незгасимої молодості.

З повагою,

ВОЛОДИМИР ТОКАР, голова Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.