Володимир Токар, голова Сумської обласної ради, підписав розпорядження про скликання 35 сесії обласної ради

Пленарне засідання розпочнеться 26 червня 2020 року о 10 годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

У порядку денному: звіти про виконання обласного бюджету Сумської області за 2019 рік, результати моніторингу та з оцінки результативності виконання Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року, Плану її реалізації на 2018-2020 роки, Обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2019-2021 роках».

Крім того, депутати обговорять зміни до Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2020 роки, Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, Комплексної програми поводження з відходами в Сумській області на 2016-2020 роки, Програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2019-2020 роки, Регіональної програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року, Комплексної обласної програми «Правопорядок на 2016 – 2020 роки» та Обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2019-2021 роках».

Зміни торкнуться Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

Депутати заслухають питання про заходи ефективного та раціонального використання коштів обласного бюджету у 2020 році, а також про кошторис витрат і план природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік, про окремі питання використання коштів обласного бюджету для виконання повноважень депутатів Сумської обласної ради у 2020 році.

Зазнає змін рішення Сумської обласної ради від 24.01.2020 «Про обласний бюджет Сумської області на 2020 рік».

Ціла низка питань порядку денного стосуватиметься майнових проблем та кадрових призначень.

Йтиметься про виконання плану роботи обласної ради на 2019 рік, стан розгляду депутатських запитів та зміни до рішень обласної ради щодо організації її діяльності.

На часі обрання кандидатур представників громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції та клопотання про присудження Премії та нагородження відзнаками Верховної Ради України.

Обласні обранці мають намір створити тимчасову контрольну комісію Сумської обласної ради з питань будівництва приміщень для встановлення лінійного прискорювача КНП СОР Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер та розглянути інші питання порядку денного 35 сесії обласної ради.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проєктів рішень із зазначених питань 24 червня відбудуться загальні збори депутатів, засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради. Цього ж дня в залі засідань при голові обласної ради о 16 годині розпочне роботу президія ради.

На сесію запрошуються народні депутати України – представники Сумської області у Верховній Раді України, члени колегії, керівники департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, обласних установ та організацій, прокурор області, очільники районних рад та держадміністрацій, міські, сільські, селищні та міські голови об’єднаних територіальних громад, керівники обласних ланок галузевих профспілок, представники засобів масової інформації.

Про все це повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.