Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Спасибі вам за нелегке ремесло, за позитивні новини, газетні статті, яскраві репортажі»

Шановні працівники засобів масової інформації, студенти і викладачі майбутніх журналістів Сумщини, ветерани мас-медіа!

Від імені депутатського корпусу обласної ради щиро вітаю вас з Днем журналіста.

Прийнято вважажати, це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу, аби день за днем створювати історію сучасності, професійно, об’єктивно та оперативно висвітлюючи проблеми і події. Але цей день відзначають і майбутні «акули пера» чи працівники електронних ЗМІ, і ті, хто навчає професії журналіста. Цей день є надзвичайним і для ветеранів мас-медіа, які, незважаючи на вік, залишаються в строю, передають свій досвід молодим колегам.

До свята причетні також і всі ми, хто послуговується щодня інформацією в газетах, телерадіорозповідями, інтерв'ю тощо.

Тож усім зичу добра, творчого натхнення, цікавих тем, успіхів і перемог, особистого щастя і благополуччя.

Особливу подяку адресую журналістам нашого краю, які постійно підтримують конструктивний діалог із керівництвом і депутатським корпусом обласної ради, висвітлюючи здобутки і сміливо вказуючи на проблеми. Переконаний, що і в подальшому наша співпраця буде взаємопродуктивною, обопільно корисною.

Спасибі вам за нелегке ремесло, за позитивні новини, газетні статті, яскраві репортажі. Нехай ніколи не полишають вас творчі пориви, пошук цікавих знахідок і добрих сенсацій.

З найкращими побажаннями

Володимир Токар, голова Сумської обласної ради

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.