Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Сьогодні кожен дорослий повинен задуматися, подивитися на дітей, які поруч, і зробити для них свято…»

Міжнародний день захисту дітей був заснований Конгресом міжнародної федерації жінок у 1949 році. А перше відзначення відбулося 1 червня 1950 року за участі 51 країни світу. Відтоді це свято одне з найулюбленіших у нашої дітвори.

Усі дорослі родом з чарівної країни дитинства. І скільки б не минуло років, вони хоча б подумки повертаються у веселі, щасливі, безтурботні часи, згадуючи друзів, численні витівки і забави.

Саме тому 1 червня – завжди свято дитинства, а ще нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на здобуття освіти, дозвілля і відпочинок. Діти - це майбутнє нашої планети, дивовижні й неповторні краплини чистої, джерельної, живильної води, яку слід цінувати, берегти, любити, аби згодом вона перетворилася в дивовижну, повноводу річку, бездонне море, повноводий океан вражень, емоцій, почуттів.

«Цього дня кожен дорослий повинен задуматися, подивитися на дітей, які поруч, і зробити для них свято, – говорить голова Сумської обласної ради Володимир Токар. – Це ще один привід згадати, наскільки важливою є допомога дітям. У своїй діяльності депутати обласної ради мають за пріоритет підтримку дошкільних і освітніх, дитячих медичних закладів, виділяють матеріальну допомогу окремим маленьким співвітчизникам, заохочують юні таланти. Тож у Міжнародний день захисту дітей хочеться побажати їм усім здоров’я міцного, неба безхмарного, сонця ласкавого, щастя й успіхів у навчанні, творчості й спорті, усіляких життєвих гараздів».

Про все це розповів офіційний сайт Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.