День вишиванки у Сумській обласній раді

Яквідомо, третій четвер травня – унікальний день для всіх громадян нашої самобутньої держави. Цього дня ми відзначаємо молоде й не офіційне, але справді народне свято - день вишиванки, день національної святині. Воно будить високі почуття в наших душах, об’єднує цілі покоління українців, спонукає берегти українські національні цінності та їх популяризувати.

До нього долучаються всі, хто нині мешкає в Україні, й кого в різні роки доля закинула в далекі світи, але почуттями й традиціями навіки прив'язала до рідної землі.

Тож цього дня національне вбрання стає особливим символом нашої історії, єднання, патріотизму.

Традиційно, вже кілька років поспіль працівники виконавчого апарату та управління майном Сумської обласної ради відзначають день вишиванки. Долучилися до свята й народні обранці – депутати обласної ради. Їхній одяг – це ціла палітра кольорів, які символізують любов, життя, енергію, жіночність, чистоту, благополуччя, щастя, повідомляє офіційний сайт Сумської обласної ради.

–Звичайно, день вишиванки – свято не офіційне, але ми його вже давно полюбили за неповторність, оригінальність, народність, демонстрацію неабияких талантів, загаптованих у вишитих сорочках, сукнях, костюмах, – зауважив голова Сумської обласної ради Володимир Токар. – На жаль, цього року через карантин не можемо згуртуватися і вийти на вулицю, зробити спільне фото. Але кожен відзначає свято на робочому місці. Тож нехай цього дня у всіх буде сонячно і радісно на душі! Зичу всім радості, благодаті, натхнення!

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.