Погода на Сумщині з 18 по 24 травня 2020 року: помірне тепло…

Як і розповідав інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 10 по 17 травня 2020 року температура повітря вдень складала від плюс 18 до 20 градусів і дещо вище, а вночі – +10-+12.

Із середини тижня вона почала дещо спадати…

Наступний тиждень буде досить помірно теплий.

Температура повітря на початку тижня вдень складатиме від 15 до 17 градусів тепла, а на його кінець спаде до +8 – +10 градусів.

Доволі прохолодними, як для травня, будуть і ночні темератури – від +4 градусів до + 9 градусів.

Сонце в окремі дні світитиме на небі, а подеколи – ховатиметься в хмарах.

Опади можливі і на початку, й в кінці тижня, але їх інтенсивність не значна.

Сильних поривів вітру переважно не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть від 12 до 15 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлини Юрія Сердюка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.