Погода на Сумщині з 11 по 17 травня 2020 року: дещо похолодає...

Як і розповідав інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 4 по 10 травня 2020 року температура повітря вдень складала від плюс 17 до +20 і вище градусів.

Вночі вона підвищувалася до плюс 12 градусів.

Початок наступного тижня розпочнеться теплою погодою: удень температура складатиме від 18 до 20 градусів, а вночі – +10-+12.

Із середини тижня вона почне спадати, і на його кінець впаде вдень до +8 - +10 градусів, а вночі знизиться до + 5-+6 градусів.

Сонце в окремі дні світитиме на небі, а в деякі – ховатиметься в хмарах.

Опади можливі в середині тижні.

Сильних поривів вітру наступного тижня переважно не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть від 12 до 16 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.