Володимир Токар: «Перемога в далекому 1945 році дісталася нечувано дорогою ціною…»

Дорогі земляки!

8 травня – День пам'яті та примирення. Його в всьому світі відзначають як символ Перемоги над нацизмом.

Ця Перемога в далекому 1945 році дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів представників різних країн і народів, не залежно від національності, віку, віри. Тоді земля з полегшенням зітхнула – МИР!

А сьогодні ми разом з європейською спільнотою, усім світом схиляємо голову перед пам’яттю всіх жертв тієї страшної війни, віддаючи данину поваги мужності й героїзму насамперед нашим співвітчизникам.

Ми пам’ятаємо подвиг і самопожертву багатьох людей. Ми добре засвоїли урок історії: тільки разом, згуртовано, порозумівшись, можна здолати й найлютішого ворога.

Тож нехай наша земля процвітає, щастям і любов’ю сповнюється світ!

З повагою,

Володимир Токар, голова Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.