Погода на Сумщині з 4 по 10 травня 2020 року: тепло та опади...

Як і розповідав інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 27 квітня по 3 травня 2020 року температура повітря вдень складала від плюс 12 до +20 і вище градусів.

Вночі вона від плюс 6 піднімалася до плюс 11 градусів.

Наступного тижня прийде вже справжня весна – температура повітря вдень складатиме від 17 до 21 градусів тепла, а вноч – +10-+12.

Під кінець тижня температура повітря спаде.

Сонце в окремі дні світитиме на небі, а в окремі – ховатиметься в хмарах.

Опади очікуються на початку та середині тижня, в кінці його теж можливі.

Сильних поривів вітру наступного тижня переважно не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть від 12 до 14 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.