У Буринській ОТГ масове отруєння бджіл…

Про масову загибель бджіл в соціальних мережах повідомили жителі села Миколаївка, що в Роменському районі.

У селі підраховують збитки (за попередніми даними, загинули бджоли у 50 вуликах) і збираються відшкодовувати їх через суд. За інформацією жителів, місцеві фермери напередодні обробляли поля хімічними речовинами.

Про загибель 200 сімей бджіл у селі Ховзівка Путивльського району та в селах Клевенське і Шулешево повідомила у фейсбуці Ольга Бутова 25 квітня 2020 року.

«За словами очевидців, хімікати вносилися вночі в суху землю із середи на четвер», - написала вона.

І ось нове повідомлення Ольги Бутової, яке вона розмістила на своїй сторінці в Фейсбці.

Тепер це сумне повідомлення стосується Буринського району, який розташований по-сусідству з Путивльським районом.

«І знову не дуже гарні новини від сусідів.....Позитивне тільки одне – бджоляри не мовчать! У Буринській ОТГ також масове отруєння бджіл. Бжолярі Буринщини занепокоєні подіями. Якщо так і продовжиться, то з часом, таке ремесло як бджільництво, може зникнути на теренах нашого краю. Завтра бджоляри Буринської ОТГ готують заяву. Мор бджіл і тут....загинули більш ніж 300 сімей», – інформує Ольга Бутова.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.