Не стало відомої на Сумщині людини…

Сьогодні, 8 квітня 2020 року, обірвалося життя відомої на Сумщині людини, яка пов’язала свою долю з ветеринарною медициною, депутата Сумської обласної ради 5-го та 6-го скликань Миколи Григоровича Часника.

Він не дожив до свого 72-річчя лише тиждень.

Народився Микола Григорович 15 квітня 1948 року в селі Вири, Білопільського району Сумської області. У 1971 році закінчив Московську ветеринарну академію.

Працював на Сумській біофабриці ветеринарним лікарем, заступником директора фабрики. Згодом – директором Сумської обласної ветеринарної лабораторії, начальником Сумської обласної служби ветмедицини, начальником служби ветмедицини міста Суми.

Микола Григорович двічі обрався депутатом Сумської обласної ради – 5-го та 6-го скликань.

«Від нас пішла прекрасна людина, талановитий та досвідчений спеціаліст, який зробив значний внесок у розвиток ветеринарної медицини Сумщини. Важко підібрати слова, щоб передати весь сум з приводу такої втрати. У пам’яті колег Микола Григорович назавжди залишиться відкритою, принциповою та доброзичливою людиною, цікавим співрозмовником та ветеринаром з великої літери. Світла пам’ять про Миколу Часника завжди буде в серцях усіх, хто його знав. Керівництво Сумської обласної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють співчуття рідним і близьким Миколи Григоровича», - зазначив голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.