Напередодні Благовіщення багатодітним родинам надійшла допомога…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО детально розповідав, що в ці нелегкі карантинні часи на допомогу малозабезпечиним жителям Сумщини прийшла Сумська територіальна організація партії «Європейська солідарність».

Активісти її допомагають тим, хто вкрай потребує допомоги.

Зокрема, напередодні свята Благовіщення, вони забезпечили продуктовими наборами першої необхідності дві сумські багатодітні родини.

Як розповів активіст Євген Тітаренко, до сумського осередку «Європейської солідарності» звернулися за допомогою Анжела Лемічко та Ганна Худолей.

У кожної з жінок – багатодітна родина, і їм досить скрутно доводиться під час карантину з продуктами харчування.

Партійці та депутати від «Європейської Солідарності» прийняли рішення закупити сіль, борошно, гречку, цукор, макаронні вироби та інші продукти харчування, і передали їх багатодітним родинам.

«Окрім того, що «Фондом Порошенко» надається гуманітарна допомога з Києва малозабезпеченим людям, ми зорганізували наших людей, депутатів, місцевих партійців і громадські організації, які теж допомагають. Це лише частина того, чим ми займаємося, щоб допомогти цим людям», – зауважив голова Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Вадим Акпєров у екслюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.