Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Автобуси КТП Сумської облради медичних працівників, які проживають у селах неподалік Сум, безкоштовно відвозять на роботу і додому»

«У КТП Сумської обласної ради на балансі є два автобуси: на 20 та 37 місць. Відразу, коли виникла потреба, ми віддали ці транспортні засоби для організації підвозу медиків до онкологічного диспансеру, перинатального центру і обласної клінічної лікарні», – зауважує голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Доставка медиків на роботу і додому розпочалася 23 березня 2020 року, і триватиме увесь період карантину, повідомляє офіційний сайт Сумської обласної ради.

Це – спецрейси, де враховані всі засоби дезінфекції, тому немає обмежень до 10 людей.

«Автобуси забирають працівників медустанов, що проживають у селах поблизу Сум, та відвозять на роботу і додому. Звісно, проїзд безкоштовний. Проблем із перевезеннями немає. Більш того – разом із бізнесом ми наразі шукаємо можливість, аби виділити кошти на преміювання медиків. Вони зараз на передовій і їм найбільше потрібна наша допомога», – підкреслює Володимир Токар.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.