Погода на Сумщині з 23 по 29 березня 2020 року: до плюс 15…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, період з 16 по 22 березня 2020 року плюсова температура знову запанувала на теренах Сумщини – вночі вона складала від +1 до +5 градусів, а вдень підвищувалася від 5 до 10 градусів тепла.

Дні були і хмарними, і сонячними.

Наступний тиждень розпочнеться з невеликих морозів (від 0 до -2), а потім плюсова температура триватиме до неділі, 29 березня 2020 року.

Удень вона складатиме від +6 до +15 градусів, а вночі опускатиметься до +2 - +4 градусів.

Опадів не очікується, а дні в основному наповняться сонцем.

Сильних поривів вітру переважно не спостерігатиметься, хоча в окремі години вони зростатимуть до 12-16 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Марії Безбородової (село Успенка).

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.