У Сумській обласній раді тимчасово не проводитиметься прийом громадян

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в Україні оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

На період карантину громадян просять, за можливості, уникати особистого відвідування органів державної влади та місцевого самоврядування.

У зв’язку з цим голова Сумської обласної ради Володимир Токар зупинив на період карантину дію розпорядження голови обласної ради № 11 від 18.04.2019 року «Про графік прийому громадян з особистих питань керівниками Сумської обласної ради», повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Тимчасово прийом звернень громадян, запитів на інформацію та листування відбуватиметься виключно у паперовій та електронній формах.

На час скасування прийому громадян на першому поверсі обласної ради розміщені спеціальні скриньки «Для звернень громадян» та «Для вхідної кореспонденції».

Жителі області також можуть направити лист за поштовою адресою: майдан Незалежності, 2, м.Суми, 40030, або направити своє звернення не виходячи з дому на офіційну електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Надання консультацій з приводу звернень громадян та запитів на інформацію проводиться у телефонному режимі в робочий час за номером (0542) 700-445.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.