У Конотопі ювілей відзначила 58 окрема мотопіхотна бригада (відео)

П'яту річницю з дня свого формування (16-го лютого 2015 го) відзначила 58-я окрема мотопіхотна бригада, яка гордо носить ім'я гетьмана Івана Виговського.

За час існування 58-ї омбр її бійці і командири, на постійній основі беруть участь в найгарячіших точках АТО\ООС в Донецькій і Луганській областях, де завжди з честю і гідністю, на високому професійному рівні виконують свій військовий обов'язок.

У зв'язку з цим скромним ювілеєм, на урочистому заході присвяченому такій події, командування 58-ї омбр та представники районної влади Конотопа, заохотили почесними грамотами військовослужбовців частини, які особливо відзначилися сумлінним ставленням до виконання службово-бойових завдань.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.