Зі святом – Днем Святого Валентина!

Сьогодні, 14 лютого 2020 року, відзначається велике свято любові – День святого Валентина.

Безсумнівно, День святого Валентина – прекрасне й дивовижне свято!

І воно зігріте любов’ю мільйонів люблячих сердець, і несе натхнення, вірність, затишок і добро в кожен дім, в кожну родину.

А ще – це один із благодатних, чуттєвих, ніжних і романтичних днів року.

День святого Валентина – чудове романтичне свято, коли в душах закоханих розпускаються квіти любові, а в серцях чутна мелодія весняного пробудження.

І цього особливого лютневого дня бажаю усім жителям Сумщини здоров’я, щастя, добра, благополуччя, чистих, великих і світлих почуттів!

І нехай кожна мить буде наповнена Любов’ю!

Адже життя – це і є Любов!

Зі святом!

З повагою,

Володимир Токар, голова Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.