Погода на Сумщині з 10 по 16 лютого 2020 року: «мінуси» знову перетворяться в «плюси»…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, в період з 3 по 9 лютого 2020 року від середини тижня «плюси» перейдуть у «мінуси». І до його кінця температура протягом доби складала від мінус 2 до мінус 7 градусів.

Були і сонячні, й хмарні дні.

На початку наступного тижня «мінуси» знову перейдуть у «плюси».

І температура вдень, і вночі складатиме від +1 до +3 градусів, інколи знижуватиметься до 0 градусів.

З вівторка до четверга випадатимуть опади у вигляді мокрого снігу, менш інтенсивні вони й далі випадатимуть.

Сильних поривів вітру не спостерігатиметься, проте в окремі години вони зростатимуть до 12-15 м/с, а інколи – й до 18 м/с.

Дні будуть і сонячні, але переважно з хмарами.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

На світлині: станція Путивль, що в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.