На Буринщині розшукали зниклого учня…

Близько 10 години ранку до поліції зателефонували схвильовані батьки 12-річного жителя одного з населених пунктів Буринського району.

Вони повідомили, що хлопець зранку пішов до школи, однак там і не з’явився. По тривозі було зібрано весь особовий склад Буринського відділення поліції з метою проведення першочергових розшукових заходів.

Під час їх проведення небайдужі громадяни повідомили, що бачили, в якому напрямку йшов неповнолітній.

Одразу було організоване відпрацювання населених пунктів, які розташовані на ймовірному шляху дитини, і в одному із сусідніх сіл, правоохоронці на вулиці побачили зниклого учня.

Хлопця передано батькам, де з ними та дитиною було проведено профілактичну бесіду, повідомив Відділ ювенальної превенції ГУНП в Сумській області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.