У Недригайлові відкрито сервісний центр Пенсійного фонду України

Відбулося відкриття оновленого приміщення Недригайлівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Пенсійного фонду України (смт Недригайлів, вул. Сумська, 1)

Недригайлівщина стала першою, де відкрили центр подібного зразка.

Для урочистого відкриття прибула начальник головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Тетяна Зленко.

Відкритий пенсійний простір включає доступність, зручність незалежно від віку відвідувачів та їх соціального статусу.

Тут у комфортних умовах, без очікувань та зволікань, клієнти зможуть отримати якісний і швидкий пенсійний сервіс...

Режим роботи:

Понеділок - п’ятниця, з 8.00 до до 17.15 (без перерви).

Вихідні – субота, неділя.

Контактний телефон: 5-21-36.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.