День жалоби в Охтирці

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділах ВІДЕО та ПОДІЇ, 15 листопада 2019 року під час проведення робіт з утилізації боєприпасів на території арсеналу в Балаклії постраждали сапери 91-го інженерного полку ЗСУ (місце дислокації – місто Охтирка).

За даними ДБР, під час розмінування та завантаження боєприпасів на техніку відбулося детонування, загорання й три вибухи.

Під час трагічної події були загиблі й поранені…

19 листопада 2019 року в Охтирці оголошене Днем жалоби.

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.11.2019 №220-ОД «Про оголошення дня трауру в місті Охтирка» для вшанування пам’яті загиблих 15 листопада 2019 року військовослужбовців військової частини А0563 прапорщика Мовчана Дмитра Сергійовича і старшого солдата Ярмака Дениса Миколайовича 19 листопада 2019 року проголошено Днем трауру в Охтирці.

У знак скорботи за загиблими буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій міста.

Розпорядженням передбачено обмеження і проведення розважально-концертних заходів на території міста і заборону звучання розважальної музики в закладах торгівлі, ресторанного господарства, в громадському транспорті, повідомляє Охтирська міська рада.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.