У Сумах відбувся матч пам’яті Анатолія Річкаля

Минулої суботи на футбольному полі в районі Луки зібралися друзі та колеги колишнього начальника ГУНП в Сумській області Анатолія Річкаля, аби провести футбольний матч його пам’яті.

Анатолій Річкаль, все своє життя віддавши службі в органах правопорядку, зі спортом дружив сам, та вимагав цього ж і від підлеглих. Бо для працівників органів МВС відмінна фізична підготовка завжди була в пріоритеті. І міліціонер і поліцейський зобов’язаний розкривати злочини не тільки думаючи головою. Досить часто зловмисника, що тікає, доводиться наздоганяти та затримувати, застосовуючи силові прийоми. Тож без доброї фізичної форми у поліції ніяк.

«Сьогодні тут зібралися колишні колеги, друзі Анатолія Яковича, щоб згадати його, і присвятити йому цю футбольну гру, - зауважив Сергій Кисляков. – Матч був дуже яскравий, насичений цікавими ігровими моментами, подекуди навіть грали жорстко, бо кожна команда прагнула перемоги. Проте 90 хвилин футбольної гри врешті закінчилися «нічиєю» з рахунком 10:10», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СПОРТ розповідав, що на майданчику зі штучним покриттям у Буринському міському Павловському парку відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Анатолія Яковича Річкаля, першого заступника голови Сумської обласної ради, депутата Сумської обласної ради по виборчому округу №4, до складу якого входять місто Буринь та частина Буринського району.

У ньому взяли участь ветерани-футболісти з Недригайлова, Конотопа та Бурині.

А 08 листопада 2019 року, про що БіЖ повідав у розділі СУМЩИНА, в Сумах відбувся перший турнір з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів Сумщини, присвячений пам’яті Анатолія Річкаля.

Зауважимо, що 11 листопада Анатолію Яковичу Річкалю виповнилося б 60 років. На превеликий жаль, 6 квітня 2019 року він пішов із життя…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.