Буревій насувається на Сумщину

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СУМЩИНА повідомляв, що у вівторок, 5 листопада 2019 року, в області можливі опади, а пориви вітру сягатимуть понад 12 м/с, дощитиме...

Як інформує Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області протягом доби 5 листопада 2019 року в Сумській області очікуються пориви південного вітру 15-20 м/с.

До слова, це перший рівень небезпечності – жовтий…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.