Погода на Сумщині з 4 по 10 листопада 2019 року: листопад зміцниться

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у період з 28 жовтня по 03 листопада 2019 року жовтень передав свої права заключному осінньому місяцю – листопадові.

«Бабине літо» залишилося позаду, а відбулося зниження температури повітря.

Удень вона складала від 5 до 10 градусів тепла, а вночі (особливо в середині тижня) спадала до мінус 1-3 градусів.

А от сонце ще світитило, хоча й ховалося подеколи в хмарах..

В останній день тижня – неділю – випали опади у вигляді дощу.

Вони триватимуть і вночі, 4 листопада 2019 року, а також у день 5 листопада 2019 року.

Потім дощ закінчиться, але випадатиме туман.

Температура повітря у середині тижня удень сягатиме майже 20 градусів тепла, а вночі – до 10-12 градусів тепла.

З четверга тепература вдень, і вночі почне знижуватися, і на його кінець удень склатиме 9-15 градусів тепла, а вночі – +5 - +9 градусів, можливі й опади.

Сонце ще інколи радуватиме. Пориви вітру, окрім початку тижня, будуть помірними. У віторок, 5 листопада 2019 року, пориви вітру можуть сягати понад 12 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

На світлині: 3 листопада 2019 року.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.