Погода на Сумщині з 20 по 27 жовтня 2019 року: «бабине літо» ще триватиме…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у період з 14 по 20 жовтня 2019 року прийшло справжнє «бабине літо».

Температура вдень підвищувалася до плюс 16-22 градусів тепла, інколи й вище, а вночі вона складала 9-11 градусів з плюсом.

Дні були сонячними і без опадів.

Пориви вітру, як і прогнозувалося, виявилися помірними від 3 до 7 м/с.

Наступниного тижня ще триватиме «бабине літо».

Хоча температура повітря поволі знижуватиметься, і на кінець тижня складе вдень від +15 до + 17 градусів, це нижче від попереднього тижня.

Уночі ж температура залишатиметься поки що на попередньому рівні – від +9 до + 11 градусів.

Опадів не очікується, але випадатиме туман...

Сонце, яке інколи ховатиметься в хмарах, теж ще порадує, як до слова, й помірний вітер – від 2 до 5 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.