Погода на Сумщині з 6 по 13 жовтня жовтня 2019 року: похолодає

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у період з 30 вересня по 6 жовтня 2019 року прийшов другий осінній місяць – жовтень.

Відповідно й температура повітря була «жовтневою»: вночі від 6 до 14 градусів тепла, а вдень – від плюс 15 до +20.

Дощі пройшли на початку та в кінці тижня.

А в середині його світило сонце.

Пориви вітру були досить помірними, хоча в окремі години зростали до 11-14 м/с.

Наступного тижня значно похолодає – вночі можливі навіть заморозки на початку тижня.

Удень температура вище 12-14 градусів тепла не підвищуватиметься, а вночі вона вкладатиметься в межах від 0 до +9 градусів.

У другій половині тижня можливі не інтенсивні дощі.

Пориви вітру в основному будуть помірними, але в окремі години можуть сягати 12-14 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Наталії Кузнєцової-Віноградової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.