Патріотичний автопробіг від Бурині до Путивля за єдину й неподільну Україну

Як і анонусвав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, сьогодні в суботу, 05 жовтня 2019 року, відбувся патріотичний автопробіг від міста Буринь до міста Путивль.

Участь у ньому взяли 16 автомобілів, які стартували в місті Буринь і проїхали до міста Путивль.

У Бурині були покладені квіти у пам’ятних місцях загиблим бійцям-землякам, а гудки автомобілів пролунали ПРО ПАМ’ЯТЬ ТИХ, ХТО ВІДДАВ СВОЇ ЖИТТЯ ЗА ЦІЛІСНІСТЬ РІДНОЇ УКРАЇНИ.

Учасники патріотичного автопробігу нагадали жителям сусідніх міст Бурині та Путивля, що й вони повинні розбудовувати квітучу й міцну країну з красивою назвою УКРАЇНА.

А для цього потрібно єднатися і боротися за незалежність та цілісність української держави…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.