Співробітники Управління СБУ в Сумській області привітали школярів з початком навчального року…

За багаторічною традицією співробітники Управління СБУ в Сумській області завітали до Штепівського навчально-реабілітаційного центру, щоб привітати вихованців та педагогів із Днем знань та початком нового навчального року.

Закладом, де навчаються та виховуються діти з усього регіону, Служба опікується уже понад чверть століття. Цього року семеро першачків сіли за парти навчально-реабілітаційного центру, де навчається та виховується сто одинадцять хлопчиків та дівчаток.

Представники СБУ привітали присутніх з початком нового навчального року, побажавши успішної та цікавої подорожі до країни знань, і подарували малечі навчальне приладдя.

Вихованці та педагоги школи зворушливо подякували усім захисникам України, які стоять на варті миру та спокою в державі, повідомила Прес-група УСБУ в Сумській області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.