На Сумщині залишиться 4 райони?

Тепер уже колишній керівник Міністерства регіонального будівництва Геннадій Зубко в соцмережі опублікував проект нового адміністративно-територіального устрою - моделі Сумської області.

Відповідно до нього. на Сумщині буде 44 об'єднані територіальні громади та 4 райони: Сумський – із населенням 47 тисяч жителів, Конотопський – 264 тисячі, Шосткинський – 228 тисяч. і Охтирський – 171 тисяч жителів.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.