«З Україною в серці» велосипедисти проїхали Буринщиною…

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, 23 серпня 2019 року відбувся традиційний щорічний патріотичний велопробіг історичними місцями Буринського району, присвячений Дню Державного Прапора України та Дню незалежності україни.

«З Україною в серці» – таким був його нинішній девіз.

Історичну минувшину Слободи учасникам заходу повідала Силівестрова Олена Олексіївна, історик та дослідник історії села.

Завітали учасники акції й до села Нечаївка – край історично не досліджений, але за твердженням місцевих краєзнавців дуже цікавий тим, що знайдені артефакти в цьому населеному пункті сідчать про те, що люди жили в ньому ще до нашої ери. Тобто, понад 2000 років існує це поселення…

Загалом же велосипедисти проїхали понад 70 кілометрів…

Світлина Олексія Ярового.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.