Жителів Бурині нахабно отруюють…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) про отруєння жителів міста Буринь отруйним димом на своїх сторінках написав понад десятки матеріалів.

Наводив різнобічну статистику, що трапляється з людиною, коли її організм отруюється.

Кілька разів подавав документ Буринської міської ради щодо відповідальності за отруєне навколишнього природного середовища.

Наводив цифри досить немалих штрафних грошових сум при цьому.

Проте нахабне отруєння жителів міста продовжується, і триває воно фактично протягом всього календарного року – і взимку, і весною, і нині влітку, і восени.

Цими днями на дитячих майданчиках не гуляє дітвора.

Треба щільно закривати вікна, бо коли дим забирається в будівлю – у ній дихати нічим, бо кисень розворюється в їдкій гидоті.

Вулицями міста ходити неможливо, дихати нічим, серце «забивається», легені звужуються…

І виникає питання: чому міська влада на все це закриває очі?

Факти отруєння людей очевидні. Є рішення відповідно яких зловмисників, котрі відверто отруюють людей, можна притягнути хоча б до адміністративної відповідальності.

Та цим влада чомусь не займається.

І через це може бути тільки єдиний підсумок – містяни ще швидше почнуть хворіти, а для декого з них це може призвести й до життєвого фінішу.

І нині з онкозахворювань, інших складних хвороб Буринь перебуває на одному з перших місць у області.

Інтернет-портал уже писав, що керманичі міста не живуть безпосередньо в Бурині. Вони живуть у інших населених пунктах. І те, що йде нахабне отруєння містян, їх не дуже й хвилює.

БіЖ розуміє, що з боку місцевої влади, м'яко кажучи, можуть початися докори в тому, що інтернет-портал нагнітає обстановку в місті, відстоює чиїсь політичні інтереси.

Відповідь тут така: останніми роками у місті Буринь народжується в 5 разів менше малят, аніж помирає жителів…

І ще про таке: незабаром вибори до місцевих органів влади. Шановні жителі Бурині, добре зважуйте свій вибір, щоб цифра в «5 разів» не перетворилася «в 10 або й більше разів».

Бо нинішні депутати міської ради, де більшість має ВО «Батьківщина», аж ніяк не переймаються проблемами містян. Всі рішення, а в переважній більшості це є земельні питання, вони приймають у стилі «одобрямс».

Зазвичай, 20-60 таких питань щосесії.

Та це тема для інших роздумів…

Можна додати до всього висловленого ще й обробіток ріними хімікатами полів, які впираються в місто Буринь.

І як тут не зауважити: ДУМАЙ–ТЕ!

На світлині: в останні дні отрутний дим посилився, і заполонив Новоселівський житловий масив. Дітвора не грається на дитячому майданчику.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.