Давайте уважно подивимось у очі цих діток…

Переважно у них смуток, сльози – не має батьківської ласки....

Та інколи в їх оченятах з’являється й радість, хоча й досить рідко…

Цим діткам, які перебувають у Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини, ми всі з вами разом допомагаємо вже протягом трьох років.

Дякую ВАМ!

На даний час ці дітки потребують: засоби гігієни, канцтовари, крупи, соки, іграшки (тільки не м'які), печиво, дитячі пляшечки, суміші.

Хто ще хоче передати їм подарунки та взяти участь в акції «Подаруй дитині щасливу мить», можете звертатись у приватних повідомленнях. або звертайтесь до Буринського_бюро_правової_допомоги за адресою : м. Буринь, площа Першотравнева, 20 (приміщення Будинку ради).

Дякуємо всім хто нам допомогає, Ви – найкращі!

… З Катериною Івченко завезли діткам подарунки від жителів нашого міста Буринь та Буринського району.

На жаль, коли приїхали, вони спали.

Тому не вдалося з ними погуляти, обняти їх та заглянути в їхні дивовижні оченята...

Та всі подарунки ми залишили в закладі.

Дітки проснуться. і порадіють їм…

Марія Бондаренко, начальник Буринського бюро правової допомоги.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.