Погода на Сумщині з 12 по 18 серпня 2019 року: літнє тепло

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у період з 5 по 11 серпня 2019 року на початку тижня було досить прохолодно вночі (плюс 11 -12 градусів), а вдень – дещо більше +20 градусів.

Із середини тижня температура і вдень, і вночі зростала, і вкінці його піднялася майже до +30 (вдень), і до плюс 21-23 (вночі).

Сонце світило, а сильних поривів вітру не спостерігалося. Правда, в окремі години вони зростали до 10-12 м/с.

Опади випали в середины тижня.

Наступного тижня погода буде по-справжньому літня.

Температура вдень складатиме від 22 до 30 градусів тепла, а вночі – до +20 градусів.

Опадів не передбачається.

Дні будуть сонячними, а пориви вітру – помірними.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

На світлині: центр міста Конотоп у серпні 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.