Тетяна Головко за єдиний підхід до вирішення соціально-побутових проблем родин загиблих учасників АТО

На сьогодні кожна громада, район чи місто намагаються матеріально підтримати родини, які втратили когось з рідних в АТО. Виходячи з можливостей місцевих бюджетів, встановлюють різні суми допомоги. Але в цілому в області відсутній єдиний підхід до вирішення соціально-побутових проблем таких сімей. Тому часом трапляються випадки, коли рідні загиблих залишаються сам на сам зі своєю бідою.

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко переконана, що уже давно назрів час з’ясувати це питання. Тому й пропонує розробити загальнообласний механізм підтримки родин загиблих воїнів АТО з обов’язковим включенням до бюджету на 2020 та наступні роки коштів для щорічних виплат. Свою пропозицію Тетяна Іванівна виклала в депутатському запиті, адресованому керівникові ОДА та підтриманому колегами на пленарному засіданні 28 сесії обласної ради, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

«Крім того, звертаю увагу обласної державної адміністрації на необхідності включення до плану заходів на 2020 рік привітання всіх матерів загиблих воїнів у рамках відзначення в області Дня матері, - зазначає Тетяна Головко, - адже їхні сини поклали своє життя за наш спокій. І ми маємо про це пам’ятати!»

На світлині: Тетяна Головко спілкується з матерями загиблих бійців у зоні АТО.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.