На Буринщині зменшується кількість жителів…

Станом на 1 червня 2019 року, за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району складала 23302 жителя.

Природний рух населення району характеризується перевищенням числа померлих над новонародженими: упродовж січня–травня нинішнього року у районі з’явилося на світ 54 малюки, а кількість померлих склала 223 особи.

За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня–червня 2019 року статус безробітного у Буринському районі отримали 498 осіб.

За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 471 безробітну особу, з них у червні – 48.

На кінець червня цього року на обліку залишалося 428 безробітних, що на 1,6 відсотка менше, ніж на кінець травня 2019 року...

На світлині: місто Буринь – центр Буринського району.

Фото івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.