Погода на Сумщині з 5 по 11 серпня 2019 року

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, у період з 29 липня по 4 серпня 2019 року на початку тижня було спекотно – до плюс 30 градусів.

Проте надалі температура повітря почала знижуватися.

Накінець тижня вдень вона складала +20-+24 градуси, а вночі – до плюс 12-14 градусів.

Дні були сонячними, з помірними поривами вітру.

Наступного тижня опадів не очікуєтьсяокрім, окрім можливо його середини.

Початок його вночі буде досить прохолодним (плюс 11 -12 градусів), а вдень – дещо більше +20 градусів.

Із середини тижня температура і вдень. і вночі зростатиме, і вкінці його підніметься майже до +30 (вдень), і до плюс 21-23 (вночі).

Сонце світитиме, а сильних поривів вітру не спостерігатиметься. Правда, в окремі години вони зростатимуть до 10-12 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

На світлині: річка Сула.

Фото Юрія Сердюка.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.