Сумщина прощається із виробництвом цукру…

Єдиний цукровий завод Сумщини розпочав демонтацію обладнання, інформує видання Kurkul.

Наразі проводяться роботи із викорчовування плит та вивезення устаткування.

Як повідомлялося раніше, єдиний в Сумській області цукрозавод, що в Миколаївці Білопільського району, закінчив минулий рік із понад 100-мільйонними збитками й досі не розрахувався з боргами.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак розповів, що цукрозавод цієї осені не працюватиме.

Про демонтацію обладнання раніше не говорили.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.